TAMRAF

Şirketimiz, 1993 yılında 400 m2 bir alanda kurulmuştur. Kuruluşunu takip eden yıllarda kendisini sürekli geliştiren şirketimiz bugün TAMRAF markasıyla ülkemizin kendi sektöründe en önemli fırmalardan birisi haline gelmiştir. Şirketimizin merkezi İstanbul istoç’da bulunmaktadır. Üretimimiz son teknoloji ile donatılan Kocaeli Dilovası’ndaki 20.000 m2 kapalı alana sahip fabrikamızda TSE standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Metal ürün üretiminin dışında İstanbul da 6500 m2 kapalı alanda ahşap ürünler için üretim tesisimiz bulunmaktadır.

Son yıllarda hızlı bir büyüme sağlayan şirketimiz artan üretim ihtiyaçları doğrultusunda 2016 yılında Çankırı Çerkeş’te 25.000 m2 kapalı alana sahip bir fabrikanın temellerini atmıştır. 2017 yılında Çankırı Çerkeş’te ki fabrikanın da üretime başlaması ile üç üretim tesisinde toplam 51.500 m2 kapalı alanda üretime devam etmekteyiz.

Ürettiğimiz başlıca ürünler; depo rafları, market rafları, arşiv dolapları, soyunma dolapları ve mağaza ekipmanlarıdır. Ürettiğimiz ürünler ile süpermarketlere, yapı marketlere, mağazalara, devlet kuruluşlarına ve birçok sanayi koluna hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına çok yönlü çözümler geliştirerek keşif, projelendirme, üretim ve montaj hizmetlerimizle müşterilerimize anahtar teslim proje hizmeti sunmaktayız. Ayrıca, satış sonrası hizmetlerimiz ve uzman montaj kadromuzla müşterilerimizin her zaman yanında olmaya özen göstermekteyiz. Proje hizmetimiz dışında, satışlarımızın bir kısmını yurt içi ve yurt dışındaki bayilerimiz aracılığıyla gerçekleştirmekteyiz.

TAMRAF markasıyla yaklaşık 50 ülkeye ihracat yapmaktayız. Şirketimiz, AR-GE çalışmalarına oldukça önem vermektedir. Dilovası fabrikamızdaki uzman mühendislerimiz sektördeki ihtiyaçlar doğrultusunda yeni ürünler tasarlamaktadır. Ayrıca tüm ürünlerimiz için gerekli testler yapılarak ürünlerimizin gerekli standartlara uygunluğu sürekli olarak takip edilmektedir.

Dilovası fabrikamızdaki 4000 m2 alan kaplayan güneş enerjisi panelleriyle firmamızın tüm enerji ihtiyacını karşılamaktayız. Güneş enerjisi sistemi ile her yıl 710 ağacı kurtarmakta ve 445.000 kg karbon salımını önlemekteyiz. Böylelikle doğayı korumayı ve ülkemizin enerji ihtiyacını azaltmayı hedeflemekteyiz.

Çalışanların güvenliğini her şeyin önünde tutan şirketimiz, iş güvenliği konusunda uzman iş ortaklarıyla çalışarak çalışanlarının güvenliğini sağlamaktadır. Dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek sürekli gelişim anlayışıyla istihdam ve ihracat konularında ülkemize katkı sağlamaya çalışan şirketimiz, TAMRAF markasıyla kalite ve dürüstlükten ödün vermeden sektöründe dünyanın önde gelen firmalarından birisi olmayı hedeflemektedir